Hakkımızda

Bisensei

Dijital Rekabet Ajansı

Bisensei, marka ve işletmelerin internetteki rakiplerine karşı daha fazla müşteri, satış, pazar payı, marka bilinirliği ve daha fazla performans gibi ölçülebilir sonuçlara ulaşmasını sağlayan dijital rekabet ajansıdır. Müşterilerinin ihtiyaç ve hedeflerine özel stratejiler geliştirmektedir.

Dinamik ve deneyimli ekibimizle; Web tasarım, internet reklamları, SEO, sosyal medya yönetimi, markalaşma, özel yazılım ve diğer kurumsal hizmetleri bir arada sunmaktadır.

Hizmetler
Image
Bisensei
Image
SEO Hizmeti
Image
Sosyal Medya Pazarlaması
Image
Google Adwords
Image
Web Tasarım
Image
Hedef Kitle ve Rakip Analizi
Image
İçerik Pazarlaması

Neden Biz ?

Dijital pazarlamaya bütünsel ve sistemsel bir yaklaşım getiriyoruz. Yani reklam kampanyalarınızı planlarken pazarlama kanallarını bir arada kullanarak maksimum performans, hedef kitle ve marka bilinirliğine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hedefe ulaşırken daima doğru sistem, pazarlama kanalı ve strateji kombinasyonunu kullanırız.

Tecrübelerimiz

Yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde, her pazarlama kanalının kendine özgü avantajları olsa da, diğer kanallarla beraber stratejik olarak kullanıldığında en iyi sonucu verdiğini öğrendik. Bu nedenle müşterilerimize projeye özel stratejiler sunuyoruz.

İşletmenin başarısında önemli olan marka görünürlüğü, dönüşümleri ve geliri artırmak için dijital kanalları bir arada kullanıyoruz.